NEUROMARKETING

“BEYNİNİ OKUYAN ADAM”

Deniz Öztaş; TED Ankara Koleji, ODTÜ Makine ve ODTÜ İşletme Yüksek Lisansı ile 18 senelik eğitim hayatında öğrendiklerini 2006 sonrasında unutma sürecine girip, yeniden öğrenmeyi seçti, yeniden bir yolculuğa başladı. Bir nefeslik mola verilen durakta;

Kendini öğrendiklerini uygulamak ve paylaşmak amacıyla araştırmaya ve yazmaya başladı…

Önce insanoğlunun hayatında önemli bir yeri olan bilinçaltını inceledi. Daha sonra bireylerin de ötesinde onları derinden yönlendiren kolektif bilinçaltına merak sardı… Evrenin çalışma mekanizmasını oluşturan Sistemik Bakış Açısı üzerine araştırmalar yaptı. Bu anlayış, çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.

Martı Dergisi’nde Zihince adlı köşesinde bu konu ile 2012’in Ocak ayından itibaren yazılar yazıyor. (http://www.martidergisi.com/author/deniz/)

Kariyerindeki Satış ve Pazarlama dalı olmak üzere insan davranışlarını bu yeni bilimin (Neuro Science) ışında günlük hayatımızdaki etkileri hakkında bir web sitesi kurdu: (www.zihinselpazarlama.com)
Satış ve pazarlamanın yanı sıra Liderlik, İnovasyon ve Stratjik Pazarlama üzerine de eğitimler vermektedir.

2013’den bu yana Kendini Keşfet Atölyesi bünyesinde Neuro Marketing, Zihinsel Verimlilik, Kabile Liderliği ve Neuro Marketing ile Satış eğitimleri vermeye devam ediyor.

2014 yılında Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak ‘Sales Management’ dersi vermeye başladı.

Satış ve Pazarlama bölümlerinde olmak üzere EPA, Samsung, Anadolu Eletronik, LG ve BenQ firmalarında yaklaşık 20 yıl mesai harcadıktan sonra, bilgi ve deneyimlerini eğitimleri ile paylaşmaya devam ediyor.
2011 yılında tanıştığı Psikolog Bert Hellinger’in çalışması (Family & Organisation Constellations) Aile ve Organizasyon Sistemi Terapisi konusunda eğitimleri Svagito Liebermeister ve Ralph Willmann’dan aldı. Hem şirketlere hem de bireylere uygulanabilen Aile ve Organizasyon Sisteminin Uygulayıcısı olarak çalışmaya devam ediyor.

En çok film izlemek, yazı yazmak ve kitap okumaktan keyif alan Deniz Öztaş, tüm yazılarını ve filmlerde gördüğü öğretileri kendi bloğunda paylaşıyor: Tuvalet Kağıdına Notlar

Ve bu keyifli yolculukta, yeni yol arkadaşları ile ilerliyor…

O size hazır… Siz ona hazır mısınız?..

Sertifikaları:
Svagito Osho Family Constellations – Seviye 1 ve Seviye 2
Svagito Osho Family Constellations & Trauma – Seviye 3
Willmann Institute Family & Systemic Constellations (by Bert Hellinger)
Temel Psikoloji Sertifikası – St Clements University
Genel Psikoloji Sertifikası – St Clements University
Kişilik Psikolojisi Sertifikası – St Clements University
Aile Psikolojisi Sertifikası – St Clements University
Introduction to Psychology – Toronto University
ICF Onaylı “Ignite Leadership Coaching” Sertifikası – DBE
ICF Onaylı “Koçluk Eğitimi” – İz Koçluk
Duke Üniversitesi – Irrational Behavior (Mantık dışı davranışlarımız)
Faculty of Psychology – Nöroekonomi – Beynimiz nasıl kararlar veriyor?
Personal Branding – University of Virginia
ThetaHealing® Basic DNA
ThetaHealing® Advanced DNA

Temel Psikoloji SertifikasıGenel Psikoloji SertifikasıKişilik Psikolojisi SertifikasıAile Psikolojisi SertifikasıIrrational Behavior Certificate_Deniz OztasNeuroEconomics Certificate_Deniz OztasSvagito Family Constellation_Level1 & Level2_Deniz OztasSvagito Family Constellation&Trauma_Level3_Deniz OztasIgnite Leadership CoachingKoçluk Eğitimi Katılım BelgesiEmotions a Philosophical Introduction Certifcate_Deniz OztasPersonal Branding_Deniz_OztasTheta Healing Basic_Deniz OztasTheta Healing Advanced DNA_Deniz Oztas

Hakkında

“BEYNİNİ OKUYAN ADAM”

Deniz Öztaş; TED Ankara Koleji, ODTÜ Makine ve ODTÜ İşletme Yüksek Lisansı ile 18 senelik eğitim hayatında öğrendiklerini 2006 sonrasında unutma sürecine girip, yeniden öğrenmeyi seçti, yeniden bir yolculuğa başladı...

Devamı...

NeuroMarketing Business Association Resmi İş Ortağı

neuromarketing business association

Takip Et

Popüler Yazılar

 • Zihnimizde Kaç Kişi Var?

    Şu ana kadar beyni üç ana kısımda inceledik; eski beyin (sürüngen), orta beyin (memeli) ve yeni beyin (mantık)… Eski beyin, sürüngen beynimiz ve en ilkel olmasına rağmen büyük patron olan ve kendini guvende hissetmediği zaman kontrolü başka kimseyen bırakmayan kısım. Orta beyin ise duygusal olan memeliler ile benzeşen kısım. Yeni beyin ise özellikle hiç bir canlıda bu kadar gelişmemiş... Devamı »

 • İlk Müşteriniz Çalışanınız

  Ürününüz ne olursa olsun, son kullanıcıya ulaşana kadar bir çok çalışanız ve sizin için satış yapan bir firmanın elinden geçer ürün. Tüm bu yolculuk boyunca emek sarf eden insanların sizin ürününüzü satmaları için iyi bir neden’leri olması gerekir. Sadece para kısa dönemli ve kalıcı olmayan bir faktördür. Daha iyi bir maaş, daha ucuz bir ürün her şeyi bir anda alt... Devamı »

 • Bilinçaltı ve Müşteriyi Okumak

  Zihinsel Pazarlamanın işi beyinle, dolayısıyla zihinle… Zihni ise bilinçli ve bilinçsiz, daha doğrusu bilinç ve bilinçaltı oluşturuyor. Bilinçaltı ismi ile Google ‘görsel’ olarak araştırdığınızda karşınıza ürpertici görseller çıkabiliyor. Bunun en temel sebebi anlamadığımız, elde tutamadığımız kavramlardan genellikle korkuyor olmamız. Psikolog Scott Peck’in tabiri ile zihnimizi toplam bir daire oluşturursa, bilinçaltı bu dairenin %95 veya biraz daha fazlasını temsil etmektedir. Eğer... Devamı »

 • Dikkat Dağınıklığı ve Dürtüler mi? Prefrontal Korteks!

  Zihnimiz… Biz mi onu kullanıyoruz, o mu bizi? Amacı bizi hayatta tutmak, bu sebeple asgari düzeyde enerj harcayarak bizi hayatta tutacak ve türümüzü devam ettirecek kararlarımızı otomatik olarak bilinçaltından veriyor… Biz farkında değilsek onun kararları doğrultusunda yaşıyoruz hayatımızı. Özgür iradenin olmadığını sorgulayan birçok kişinin düştüğü tuzak zihnin gözlemleyebildiğimizin farkında olmamak. Gözlemleyebiliyoruz, gözlemliyorsak ondan farklı bir şeyizdir. Onun davranışlarını izler ve... Devamı »

 • Kaygı ve Saplantı mı? Singulat Sistem!

  Hayat, devamlı bir hareket ve değişim demektir. Sabit ve sert gözüken kaya bile atom seviyesinde titreşim ve hareket halindedir. Bunun aksine zihnimiz, özellikle sürüngen beynimiz bizi hayatta tutmak ve güvenli bir ortam sağlamak için değişiklikten hiç hoşlanmaz. Bunun aşırı düzeyde olması ise bize ciddi sıkıntılar yaratabilir. Bu konu ile ilgili sağlıklı çalışması gereken bölge ise pek duymadığınız bir kısımdır: Singulat... Devamı »